Периметр паролелограма дорівнює 5.6см одна з його сторін у 3 рази більша ніж інша. Знайти сторони

паролелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Цинк Диана.

Ответ: 0,7 см; 2,1 см

Объяснение:

P=5,6см

Периметр паралелограма дорівнює: P=2(a+b)

Нехай одна сторона  a=x; тоді друга у 3 рази більша дорівнює b=3х;

P=2(x+3х)

5,6= 2*4х

5,6= 8х

х= 5,6 :8

х=0,7 см

3x=3*0,7 = 2,1 см

Проверка: Р= 2(a+b)= 2*(0,7+2,1)=2*2,8= 5,6 см