Чому дорівнює сума всіх від*ємних членів арифметичної прогресії - 4.7; - 4.3; - 3.9; ...? Якщо

можна, то з поясненням бо я не розумію як це виконувати. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Есения.

Объяснение:

-4,7;\ -4,3;\ -3,9;\ ...\\a_1=-4,7\ \ \ \ a_2=-4,3\\d=a_2-a_1=-4,3-(-4,7)=-4,3+4,7=0,4.\\a_n=a_1+(n-1)*d

Ответ: S₁₂=-30.