На гірськолижному схилі в одному напрямку два лижники. Зараз відстань між ними становить 5, 2 км.

Швидкість лижника, який йде вперед, 12 2/3 км / год, що становить 76% швидкості того, хто йде ззаду. Через який час (у хвилинах) другий лижник наздожене першого? Пожалуйста помогите, срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Затейников Алекс.

Ответ:

78 минут.

Объяснение:

1. 12 2/3 : 0,76 = 38/3 : 76/100 = (38•50)/(38•3) = 50/3 = 16 2/3 (км/ч) - скорость второго лыжника.

2. 16 2/3 - 12 2/3 = 4 (км/ч) - скорость сближения.

3. 5,2 : 4 = 1,3 (ч) пройдёт до встречи.

1,3 ч = 1,3 • 60 мин = 78 мин.