Допоможіть будьласка розкладіть на множники за допомогою формул скороченого множення вираз:

а)16-а²б)b²+2bc+c²в)x²-2x+1​

Ответы на вопрос

Отвечает Базь Валентин.

Ответ:

16-а^2=(4-а)(4+а)

b^2+2bc+c^2=(b+c)^2

x^2-2x+1=(x-1)^2

Объяснение: