Не виконуючи побудови , знайдіть координати точное перекину з осями координат графіка функцій

Алгебра 7 класс Якір номер 871​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамина Диана.

Ответ:

Объяснение:

1) y=(2/3)x-4

с ОХ

у=0

(2/3)x-4=0

(2/3)x=4

х=4/(2/3)=4*(3/2)=6

с ОХ (6;0)

c ОУ

х=0

у=-4

c ОУ (0;-4)

2) y=7-3х

с ОХ

у=0

7-3х=0

3х=7

х=7/3

с ОХ (7/3;0)

c ОУ

х=0

у=7

c ОУ (0;7)