Допоможіть будь ласка у заданому рівнянні 5а+7b=10вирази зміну а через зміну b


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Аким.

Ответ:

а=(10-7b)/5

Объяснение:

5a+7b=10

5a=10-7b

a=(10-7b)/5