Функією задана формулою у=8х+5 знайдіть значення аргументу, якому відповідає значення функції -3; 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Марушкина Анастасия.

Відповідь:

1.якщо функція(у)=-3, то аргумент (х)=-1

2.якщо функція(у)=3, то аргумент (х)=-0,25

Пояснення:

1. 8*(-1)+5=-8+5=-3

2. 8*(-0,25)+5=-2+5=3