Знайдіть перший член геометричної прогресії (bn) якщо: А) b2=20, b3=50


Ответы на вопрос

Отвечает Щегольков Артем.

Ответ:  8.

Объяснение:

Дано.  b2=20, b3=50.  Знайдіть b1  геометричної прогресії (bn).

---------------

Решение.

bn = b1*q^(n-1).            q=b(n+1)/bn;

--------------

q=b3/b2=50/20 = 2.5;

q=2.5.

---------------

b2= b1*q=20;           (1)

b1*2.5=20;

b1=20/2.5 = 8.

b1=8.