Послідовність задано формулою yn=6-9n знайдіть номер члена послідовності що дорівнює числу -66


Ответы на вопрос

Отвечает Галиуллов Булат.

Ответ: Ответ: 8

Объяснение:

yn=6-9n

6-9n=-66

-9n=-66-6

-9n=-72

n=-72:(-9)

n=8

Ответ: 8