2 Визначте п'ятий член геометричної прогресії (bn) якщо b1=12, a b2=6​


Ответы на вопрос

Отвечает Трифонова Софья.

Ответ:

Объяснение:

q=b₂/b₁=6/12=0.5

bn=b₁q^(n-1)

b₅=b₁q⁴=12*0,5⁴=0,75