Знайдіть перший член геометричної прогресії якщо b5=17-6 і b7=-54


Ответы на вопрос

Отвечает Король Петря.

Ответ:

b5=11, b6=?, b7= -54

b6=b5+b7/2

b6= -21.5

d= -32.5

b5=b1+4d

11=b1+(-130)

b1=141

Объяснение: