УМОЛЯЮ РЕШИТЕ ДАМ 30 БАЛЛОВ СРОЧНО! За перші 4 год турист пройшов 16км. Потім він 2години відпочв

і продовжив подорож, пройшовшиза 1годину 3км. Після годинного відпочинку турист повернувся додому, потративщи на зворотній шлях 6 годин. З якою швидкістю турист йшов перші 4 години своєї подорожі? Намалювати графік руху туриста.

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Милена.

Ответ:

Ответ:0.8

Объяснение:

16÷4÷2=2

3×2×1=6

6÷6÷3=0.33

0.33÷4=0.8