Запешіть усі правельні дроби зі знаменником 12, у яких чисельник і знаменник- взаємно прості числа


Ответы на вопрос

Отвечает Сайфуллина Владена.

Відповідь:

\frac{1}{12}, \frac{5}{12}, \frac{7}{12}, \frac{11}{12}

Пояснення:

У правИльних дробів чисельник менший за знаменник.

Найбільший спільний дільник взаємно простих чисел дорівнює 1.

12 = 2²×3, тому для того, щоб умова задачі виконувалася, треба, аби чисельник не ділився ні на 2, ні на 3.