Помогите,пожалуйста!!!!!!! Очень нужно. Тіло рухається за законом s (t) = 3t - t2 (2-в

квадрате)(відстань вимірюється в метрах, час — у секундах).1) Запишіть формулу для обчислення швидкості тіла.2) У який момент часу тіло зупиниться?​​

Ответы на вопрос

Отвечает Алекса Егор.

Ответ:

швидість, це похідна від s, s'=3-2t, 2) s=0, при 3t-t^2=0, t=3