Для приготування нектару змішали сік з водою у відношенні 8 : 2. Скільки соку в 300 г нектару?


Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Влад.

Ответ:

240 г

Объяснение:

соку=8×300/(8+2)=240 (г)

Отвечает Воронков Максим.

Ответ:

8x+2x=300

10x=300

x=30

якщо соку 8 частин з 10, то

8×30=240(г)