Чому дорівнює знаменик геометричної прогресії (bn), якщо b⁷ = -9; b⁸=12?


Ответы на вопрос

Отвечает Анимешник Али.

b_{7} =-9\\\\b_{8}=12\\\\b_{8}=b_{7}\cdot q \\\\q=b_{8}:b_{7}=12:(-9)=-\frac{4}{3}=-1\frac{1}{3}\\\\Otvet:\boxed{q=-1\frac{1}{3} }