6. Розв'яжіть способом додавання систему рівнянь 4х – 7y = 11,3х + 7y = -4.А) (1; 1); b) (-1;

1);В) (-1; -1); T) (1; -1).​

Ответы на вопрос

Отвечает Проклов Дима.

Ответ:

х=1

у=-1

Объяснение:

7х=7

х=1

4×1-7у=11

4-7у=11

-7у=11-4

-7у=7

у=-1