Через яку з даних точок проходить графік рівняння x +4y =14 ? А Б В Г A (6; 3) B (–10; 6) C (0;

4) D (7; 7)

Ответы на вопрос

Отвечает Ситдиков Егор.

Ответ:

В

Объяснение:

В(-10;6)

-10+4×6=-10+24=14. Графік рівняння проходить через точку В