Y=x²+6x+9 спростіть цю функцію і побудуйте до нього графік​


Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Настя.

Дана квадратична функція:

y = x² + 6x + 9

За формулою скороченого множення:

(a + b)² = a² + 2ab + b², тоді:

y = x² + 2 × 3x + 3² = (x + 3)²

Графік отриманої функції є графіком звичайної параболи, зміщеної на три одиниці вліво.

x 0 1 2 -1 -2

y 0 1 4 1 4

графік у прикріпленому файлі