знайдіть двозначне число рівне сумі квадратного числа одиниць та числа десяткiв a) 89; б) 78; в)

88; г) 91;

Ответы на вопрос

Отвечает Созонова Ульяна.

Ответ:

a) 89

Объяснение:

a) 89 = 8+9² = 8+81

б) 78 ≠ 7+8²=7+64=71

в) 88 ≠ 8+8²=8+64=72

г) 91 ≠ 9+1²=9+1=10