З яким прискоренням рухається автомобіль,якщо його швидкість за 20сзмінилася від 36 км/год до72

км/год.А) 1 м/с2 б)0,5м/с2 в) 3м/с2​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубина Дарья.

Ответ: скорость увеличилась на 72-36=36 км/час=3600/3600=1 м/с. Искомое ускорение 1/20=0,05 м/с^2.

Пошаговое объяснение: