Б)Від обох частин правильної нерівності 2<4 відніміть число 5 в)Обидві частини правильної

нерівності -2<3помножте на число 3Запишіть послідовно дії які виконуєте.Помогите пж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

Ответ:

1.-3<-1

2.-6<9

Объяснение:

1.2<4

2-5=-3

4-5=-1

-3<-1

2.-2<3

-2*3=-6

3*3=9

-6<9