Б) Від обох частин правильної нерівності 2 < 4 відніміть число 5. в) Обидві частини правильної

нерівності −2 < 3 помножте на число 3. Запишіть послідовно дії, які ви виконуєте.

Ответы на вопрос

Отвечает Малинина Анастасия.

Ответ:

1.-3<-1

-6<9

Объяснение:

1.2<4

2-5=-3

4-5=-1

-3<-1

2.-2<3

-2*3=-6

3*3=9

-6<9