. Знайдіть площу трикутника АВС, якщо AB = 6 см, AC = 10 см, а зовнішній кут при вершині А дорівнює

30°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Генова Влада.

Ответ:

15

Объяснение:

S=1/2ah

h-висота

a=10

S=1/2*10h=5h

катет навпроти кута 30 градусів дорівнює половині гіпотенузи

h=6/2=3

S=5h=5*3=15

це геометрія