СРОЧНОООВстановіть, якого найменшого значення набуває вираз х²– 6х + 11​


Ответы на вопрос

Отвечает Буглов Никита.

Ответ:

2

Объяснение:

Для цього візьмемо похідну вираза і прирівняємо до 0

(х²– 6х + 11​)'=2х-6=0

х=3

Підставимо у вираз 3²– 6*3 + 11=2