Радіус кола дорівнює 5 см. Знайдіть довжину дуги цього кола, якщо її радіанна міра становить: 2,5

радіанна Допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Кристина.

Ответ:

L=0,5 радіан

Объяснение:

Довжина кола 2πR складає 2π радіан

довжина дуги L складає 2,5 радіан ⇒

L=2π/2πR*2,5 =2,5/5=0,5 радіан