Знайдіть амплітуду, період, частоту сили струму, якщо вона змінюється за законом ( сила струму

вимірюється в амперах, час - у секундах). I(t)=0,5sin100пt​

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Яна.

I(t)=0,5sin100пt​

А=0,5

T=\frac{2\pi }{100\pi } =\frac{1}{50} =0,02

ω=100π

Отвечает Панов Данил.

Ответ:

Объяснение:

    I( t ) = 0,5sin100πt​ ;

Амплітуда даного гармонічного коливання А = 0,5 м ;

період   Т = 2π/ω = 2π/( 100π) = 1/50 = 0,02 ( с ) ; частота  сили

струм   ν = 1/Т = 1/0,02 = 50 (Гц ) .