Вставте замість крапок такий вираз, щоб добуток можна було записати у вигляді суми або різниці

кубів: (7 + b)(…) 49-14b+b²49+7b+b² 49-7b+b² 49+14b+b²​

Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Евгений.

Ответ:

(7+b)(7+b)=(7+b)²=49+14b+b²​

Объяснение:

(a+b)²=a²+2ab+b²