Даю100 балов Назва Квадрат суми Квадрат різниці Різниця квадратів Формула (a + b) ^ 2 = a ^ 2 +

2ab + b ^ 2 (a - b) ^ 2 = a ^ 2 - 2ab + b ^ 2 a ^ 2 - b ^ 2 = (a - b)(a + b) Куб суми (a + b) ^ 3 = a ^ 3 + 3a ^ 2 * b + 3a * b ^ 2 + b ^ 3 Куб різниці (a - b) ^ 3 = a ^ 3 - 3a ^ 2 * b + 3a * b ^ 2 - b ^ 3 Сума кубів Різниця кубів to a ^ 3 + b ^ 3 = (a + b)(a ^ 2 - ab + b ^ 2) a ^ 3 - b ^ 3 = (a - b)(a ^ 2 + ab + b ^ 2)

Ответы на вопрос

Отвечает Осяк Ангелина.

Квадрат суми

(a + b) ^ 2 = a ^ 2 + 2ab + b ^ 2

Квадрат різниці

(a - b) ^ 2 = a ^ 2 - 2ab + b ^ 2

Різниця квадратів

a ^ 2 - b ^ 2 = (a - b)(a + b)

Куб суми

(a + b) ^ 3 = a ^ 3 + 3a ^ 2 * b + 3a * b ^ 2 + b ^ 3

Куб різниці

(a - b) ^ 3 = a ^ 3 - 3a ^ 2 * b + 3a * b ^ 2 - b ^ 3

Сума кубів

a ^ 3 + b ^ 3 = (a + b)(a ^ 2 - ab + b ^ 2)

Різниця кубів

a ^ 3 - b ^ 3 = (a - b)(a ^ 2 + ab + b ^ 2)