Доведіть, що значення виразу 13¹²+5•9⁵⁰-9•13¹⁰-5•9⁴⁸ ділиться на 40


Ответы на вопрос

Отвечает Кучинський Ярик.

13^{12}+5\cdot 9^{50}-9\cdot 13^{10}-5\cdot 9^{48}=40 \cdot (9^{48}+4 \cdot 13^{10})