Знайдіть два числа,сума яких -6, а їх добуток дорівнює -16 Срочнооооооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжова Виктория.

Ответ:

нехай одне число буде х а друге у

складемо систему

х+у=-6

ху=-16

з першого рівняння:х=-у-6 підставимо в друге

(-у-6)у=-16

-у²-6у+16=0

у²+6у-16=0

у1=-8;у2=2

тепер знайдемо х

х1=8-6=2

х2=-2-6=-8

значить це числа -8 і 2