Дано геометричну прогресію (bn). Знайдіть b8, якщо b1 = 2, q = -2.


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Слава.

Ответ:

\boxed{b_{8} = -256}

Объяснение:

За формулою n - ного елемента геометричної прогресії:

\boxed{b_{n} = b_{1}q^{n - 1}}

За умовою задачі:

b_{1} = 2

q = -2

b_{8} = 2 \cdot (-2)^{8 - 1} = 2 \cdot (-2)^{7} = -(2^{8}) = -256