Функцію задано рівнянням у=-7+2х назвіть коефіцієнти K та B у рівнянні цієї функції ДАЮ 20 БАЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратенкова Кира.

Объяснение:

y=-7+2x\\y=2x-7\\y=kx+b\ \ \ \ \Rightarrow\\k=2\ \ \ \ b=-7.