Розкладіть многочлен -16+9а на множники -​


Ответы на вопрос

Отвечает Ниязбекова Нурай.

Ответ:

 - 16 + 9a =  ({ \sqrt{9a}) }^{2}  -  {(\sqrt{16})}^2  = ( \sqrt{9a}  -  \sqrt{16} )( \sqrt{9a}  +  \sqrt{16})

Щоб перевторити цей многочлен на різницю квадратів, я використав властивість квадратного кореня - квадрат квадратного кореня дорівнює підкореневому виразу. Після цього за формулою різниці квадратів a² - b² = (a - b)(a + b) я розклав різницю квадратів на множники.

Отвечает Коротков Никита.

Ответ:

Смотри фото ниже.

Объяснение: