Даю 70 балов! Два заводи отримали замовлення на виготовлення моторів. Кількість моторів,

виготовлених на першому заводі, склала 54% від кількості всіх замовлених моторів. Скільки моторів виготовили на кожному заводі, якщо на першому заводі виготовили на 48 моторів (-и) більше, ніж на другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Объяснение:

54% = 54 : 100 = 0,54

46% = 46 : 100 = 0,46

Все моторы = 100%

1) 100 - 54 = 46 (%) - всех моторов изготовили на 2 заводе

2)

Весь заказ = х моторов

1 завод = 0,54х моторов

2 завод = 0,46х моторов

0,54х - 0,46х = 48

0,08х = 48

х = 48 : 0,08

х = 600

Весь заказ = (х) = 600 моторов

1 завод = (0,54х) = 0,54 * 600 = 324 мотора

2 завод = (0,46х) = 0,46 * 600 = 276 моторов