Знайти значення m та n, при яких вектори (m; 0,4; -1) та (-0,5;n;5) колінеарні


Ответы на вопрос

Отвечает Баешко Юлька.

Ответ:       m = 0,1 ;  n = - 2 .

Объяснение:

    Вектори ( m; 0,4 ; -1 ) та (-0,5 ; n ; 5) колінеарні , тому маємо :

m/(- 0,5 ) = 0,4/n = - 1/5 . Звідси  m/(- 0,5 ) = - 1/5 ; ----> m = -1/5* (- 0,5 ) =

     = 0,1 ;     m = 0,1 .   0,4/n = - 1/5 ;  n = - 5 * 0,4 = - 2 ;    n = - 2 .