40БАЛОВ!!! ЧЕСНО!!!доведіть що значення виразу ділиться на 12 81⁸+3³¹​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

81⁸+3³¹​ = 3⁴ˣ⁸+3³¹​= 3³²+3³¹​ =3³¹ ​* (3+1) = 3³⁰ * 3 * (3+1) = 3³⁰ * 12

Отвечает Барановський Владислав.

Объяснение:

81^{8}+3^{31}=3^{32}+3^{31}=3^{31}*(3+1)=3^{31}*4=3^{30}*3*4=3^{30}*12

81^{8}=3^{32}

Отже, цей вираз завжди можна буде поділити на 12 без остачі