У першому мішку було в 3 рази більше борошна, ніж у другому. Коли з першого мішка взяли 4 кг

борошна, а в другий додали 2 кг, то в мішках стало порівну, Скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку? Сроооооочнооооо!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Максим.

Ответ:

У першому 9 кг,у другому 3 кг

Объяснение:

Нехай х кг було у другому мішку, тоді

3х кг було у першому мішку,

Стало :у першому 3х – 4, а у другому х + 2

Маємо рівняння:

3х – 4 = х + 2

3х – х = 2 + 4

2х =6

х=3 кг - було у другому мішку

3 *3 = 9 кг - було у першому мішку