Спростіть вираз (а+4)2+(а-10)(а+2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Влад.

Відповідь:

Пояснення:

множимо (а+4) на 2

2а+8 + а^2 +2а - 10а+ 20 ( перемножили те, що в дужках)

зводимо подібні доданки

-6а - 12 + а^2

і можна змінити порядок доданків

а^2 - 6а - 12

Отвечает Макарова Мария.

Объяснение:

(a + 4) \times 2+ (a - 10)(a + 2) = \\ 2a + 8  +   {a}^{2}   - 8a - 20 =  \\  {a}^{2}  - 6a - 12