Знайти більший корінь рівняння х(2х+3)-1=(2х+1)(2х-1)-9(з повним плясненням)​


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Наталья.

Ответ:

3

Объяснение:

х(2х+3)-1=(2х+1)(2х-1)-9

2х²+3х-1=4х²-1-9

-2х²+3х+9=0; 2х²-3х-9=0

х=(3±√(9+72))/4=(3±√81)/4=(3±9)/4

х=3,   х=-1,5