Розв'язати систему рівнянь графічно 2у-х=1 х-у=2


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Надюша.

Ответ:

(x,y)=(5,3)

Объяснение:

{2у-х=1

{х-у=2

x=2+y

2y-(2+y)=1

y=3

x=2+3

x=5