Знайдіть суму перших сорока членів арифметичної прогресії, якщо а1=3, d=-0,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ищенко Анжелика.

Ответ:-36

Объяснение:а_40 = 3 + (40-1) *(-0.2) =-4.8

S_40 = ((3-4.8) /2)*40 = -36

Отвечает Медетова Асылай.
Відповідь: -36







Роз’яснення: