Обчислити: 2 log5 125 + 3 log2 32


Ответы на вопрос

Отвечает Санталова Анастасия.

2 log5 125 + 3 log2 32

2 log5 (5^{3}) + 3 log 2 (2^{5})

   ступіні переносимо вперед, отримуємо

2*3 log5 5+ 3*5 log2 2

   log5 5 та log2 2 скорочуються, залишається

2*3+3*5=6+15=21