Різниця двох чисел дорівнює 15, а сума подвоєного першого і другого чисел дорівнює 12. Нехай перше

число дорівнює х, а друге - у. Яка з наведених систем рівнянь є моделлю ситуації, описаної в умові? 0 x-y=15, о 2х+2 у=12. о у-х=15, 2х+у=12. 0 x-y=15, 2х+у=12.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лёвкина Дарья.

Ответ:

у-х=15, 2х+у=12

Объяснение:

составляем систему :

x-y=1

2x+y=12

x=15+y подставляем во второе уравнение

2(15+y)+y=12

30+2y+y=12

y=-6

x-(-6)=15

x=9