‼️СРОЧНО‼️ Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії, третій член якої дорівнює 3, а

четветрий член дорівнює 1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Островерхова Яна.

Ответ:

q=1/3; S=a1/(1-q); a3=a1•q²; a1=a3:q²; a1=3:1/9=3•9=27

S=27/(1-1/3)=27/2/3=27•3/2=81/2=40,5