Стіл і стілець коштували разом 1200 грн. Після того як стіл подорожав на 50%, вони стали коштувати

разом 1650 грн. Скільки коштує стілець та скільки коштував стіл перед подорожчанням? Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ева.
Відповідь:x1=700
x2=500
Пояснення:
x1+x2=1200
1,5x1+x2=1650

x2=1200-x1
1,5x1+1200+x1=1650

1,5x1-x1=1650-1200
0,5x1=350
x1=350/0,5
x1=700

x2=1200-700
x2=500