Стіл і стілець коштували разом 750 грн . Після того , як стіл подешевшав на 20% , а стілець

подорожчав на 20% вони стали коштувати разом 660 грн . Знайти початкову ціну стола і початкову ціну стільця . ( Задача типу позначимо , складаємо систему рівнянь і тд ) допоможіть пліз

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Саша.
Х - цена стола
у - цена стула
0,8х - новая цена стола
1,2у - новая цена стула
х + у = 750 - 1-е уравнение
0,8х + 1,2у = 660 - 2-е уравнение
Из 1го уравнения выразим у = 750 - х
Подставим во 2-е уравнение
0,8х + 1,2(750 - х) = 660
0,8х + 900 - 1,2х = 660
0,4х = 240
х = 600
у = 750 - 600 = 150
Ответ: первоначальная цена стола 600грн; стула 150грн