Периметр прямокутника дорівнює 28 см. Одна з його сторін більше за іншу на 4 см. Знайдіть сторони

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Байкина Катя.

Ответ:x+x+(x+4)+(X+4)=28

4x+8=28

4x=28-8

x=20:4

x=5

5+4=9 см

сторони 5 см и 9 см

Объяснение: