Периметр прямокутника дорівнює 28 см. Одна сторона з його сторін більше за іншу на 4 см. Знайдіть

сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Серёжа.
X+x+(x+4)+(X+4)=28
4x+8=28
4x=28-8
x=20:4
x=5
5+4=9 см
сторони 5 см и 9 см