5) Доведіть, що функція у =√|x| + x4 є парною.​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Максим.

Ответ:

Объяснение:

1. Область визначення симетрична відносно початку координат

2. y(x)=\sqrt{|x|+x^{4} } , y(-x)=\sqrt{|-x|+(-x)^{4} } =\sqrt{|x|+x^{4} }

Отже, функція парна